line

O nas

line

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Kowarach

 

oferuje Państwu nasza spółka „Vesper” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. Odpowiednie składowanie i magazynowanie towarów jest podstawą wielu działalności, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów w naszej ofercie znalazły się hale magazynowe oraz budynki i wiaty do składowania. Teren magazynowy jest ogrodzony i utwardzony, z miejscem parkingowym oraz manewrowym dla samochodów ciężarowych i osobowych. Atutem miejsca jakim jest hala magazynowa w Kowarach jest jej położenie – blisko drogi dojazdowej, oraz powierzchnia działki zapewniająca swobodne manewry transportu towarów. Różnorodna kubatura budynków i wiat magazynowych pozwala na odpowiednie dobranie magazynu do przechowywanego produktu. W największej zadaszonej i docieplanej hali o wielkości ponad 10 000 m2 dysponujemy miejscem magazynowym dla wszelkiego rodzaju towarów. Przechowywanie palet czy innego rodzaju kubatur z produktami w magazynach hali stanie się dla Państwa bezproblemowe.

 

 

Hala typu A ma betonową posadzkę i żelbetową konstrukcję oraz cztery bramy wjazdowe

 

co znacznie ułatwia dysponowanie towarem oraz umożliwia stworzenie centrum logistycznego bądź przeładunkowego. Dysponujemy powierzchniami biurowymi oraz wykwalifikowanym personelem, który zajmuje się obsługą hal magazynowych, wózków widłowych i wiat przemysłowych. Budynki o mniejszych kubaturach z powodzeniem służą do przechowywania wszelkiego rodzaju produktów, jak towary zmagazynowane w inny sposób niż palety. Budynki są docieplone i zadaszone. Wiaty o konstrukcjach żelbetowych i betonowej posadzce, o łącznej powierzchni ponad 4100 m2 służą do magazynowania produktów wymagających ciągłego przepływu powietrza lub odpornych na temperaturę, a nie na opady np. surowce do produkcji, maszyny, części do maszyn i samochodów.
 Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/stay4/domains/stay4longer.com/public_html/application/models/Banners.php on line 341

Sprawdź trasę

design by : LEMONPIXEL.pl